string(85) "Smarty error: unable to read resource: "/var/www/sparnaigkf.eu/web/languages/lt.conf""

Apie mus

UAB GKF „Sparnai“ veikla prasidėjo nuo to, jog 1988 m. buvo suburta grupelė aviacijos sporto aistruolių – profesionalių inžinierių, turinčių ilgalaikę patirtį metalo apdirbimo srityje. Nuo pat pirmų dienų pagrindine gamybos kryptimi tapo didelio tikslumo reikalaujantis metalo apdirbimas. 

Laikui bėgant įmonė sparčiai vystėsi ir tobulėjo. Tuo pačiu plėtėsi ir atliekamų darbų pobūdis bei užsakomų gaminių asortimentas, o kartu ir užsakymų geografija. 2003 metais „Sparnai“ pradėjo bendradarbiauti su Prancūzijos ir Vokietijos kompanijomis, tiekiančiomis detales Airbus, Boeing ir kitoms lėktuvų gamykloms. Įmonės istorijoje taip pat įsimintini ir 2005 metai, kuomet įmonė persikėlė į naujai pastatytas, visus standartus atitinkančias gamybines patalpas, kurių plotas sudaro 4000 m2. 2007 metais „Sparnams“ buvo suteiktas ISO 9001 kokybės vadybos sertifikatas.

Nepriekaištingą įmonės reputaciją bei sėkmės pagrindą padėjo sukurti aukščiausios kvalifikacijos darbuotojai – savo srities profesionalai, sugebantys tiksliai, kokybiškai ir laiku atlikti jiems keliamus uždavinius. Šiuo metu įmonėje dirba 66 darbuotojai, tarp kurių 15 diplomuotų inžinierių.

Mūsų kredo: nesustoti ties esamais pasiekimais, ir toliau augti, orientuojantis į naujausias pasaulines tendencijas bei technologijas, nenutrūkstamą kvalifikacijos kėlimą, o taip pat kolektyvinės darbo dvasios ugdymą.